Narodili jsme se jako originál, tak neumírejme jako něčí kopie...

Ber nebo neber

21. srpna 2008 v 23:25 |  Ber nebo neber
Pořad byl a stále je s velkým úspěchem vysílán ve více než 27 zemích světa, například v Albánii, Argentině, Austrálii, Belgii, Bulharsku, Chile, Francii, Německu, Indii, Itálii, Izraeli, Maďarsku, Mexiku, Nizozemí, Polsku, Rumunsku, Rusku, Spojených státech amerických a Kanadě, na Středním východě, ve Španělsku, Švédsku, Švýcarsku, Thajsku, Tunisu, Turecku, USA a také na Slovensku.
Českou verzi formátu pod názvem - Ber nebo neber" moderuje Pavel Zuna. V napínavé soutěži, jež dosud na českém televizním trhu chyběla a je hrou nervů, kombinací odhadu soutěžícího, jeho schopností správně se rozhodnout a určit okamžik, kdy se vyplatí riskovat, může hráč vyhrát až 5 milionů korun. A může také odejít pouze s jednou korunou českou.
To vše nikoli díky encyklopedickým znalostem, ty nejsou principem pořadu. To vše jen díky štěstí a umění ve správný čas správně zariskovat. 26 krásných dívek, 26 kufříků, ve kterém z nich se objeví výhra? Na tuto otázku získá divák pořadu Ber nebo neber odpověď znovu a znovu každý týden v napínavé show plné napětí, adrenalinu, emocí, a potenciálních velkých výher.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama