Narodili jsme se jako originál, tak neumírejme jako něčí kopie...

Domča-životopis

20. srpna 2008 v 23:52 |  Dominika Kadlčková
Povolání: Modelka, herečka
Věk: 19
Datum narození: 22. 07. 1989
Místo narození: Praha
Znamení: Rak
Výška: 175 cm
Míry: 87-60-87
Dominika Kadlčková se narodila do velké pražské rodiny a v Praze (přesněji ve Vršovicích) také vyrostla a vystudovala základní školu - U Roháčových kasáren. V páté třídě přešla na taneční konzervatoř, aby se mohla věnovat svému snu - baletu. Kvůli zdravotním problémům ale musela odejít.

Do seriálu Tv Nova
ULICE se dostala díky mamince která ji přemluvila. Dominika nepočítala s tím,že by casting mohla vyhrát. Jen to zkusila. Nakonec jí ale producenti nabídli roli Adriany Peškové, vnučky Vlastimila Peška (Rudolf Hrušínský) a Dominika ji přijala. Postava Adriany je jí docela podobná, arogantní namyšlená primabalerína, přesvědčená že je středem vesmíru a ostatní tu jsou od toho aby ji hýčkali. Pokud mají ostatní své vlastní problémy, je ona ta ublížená chudinka... Taková je i Dominika.

V současné době se na obrazovkách neobjevuje, místo herectví se vrhla na dráhu modelky a celkem se jí daří. Pobyla několik měsíců v Miláně a dokonce se tvrdilo že se s jedním z místních zasnoubila (tehdy jí bylo ještě 17). Dominika zasnoubení potvrdila ale záhy se s italským snoubencem rozešla.

Až na stále častější aférky se známými sportovci a hudebníky po pražských barech neznáme žádného stálého přítele.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama