Narodili jsme se jako originál, tak neumírejme jako něčí kopie...

Grettel-životopis

21. srpna 2008 v 11:32 |  Grettel Valdez

Grettell Valdez

Herečka, modelka

Datum narození:

08.07.1976

Místo narození:

Mexico city, Distrito Federal, Mexico

Znamení:

Rak

Mexická rodačka Grettell Valdez začínala jako modelka a později začala studovat na CEA (herecká škola, kterou vede společnost TELEVISA). Její první telenovela, ve které hrála se jmenovala Sin tí (Bez tebe). Další telenovely byly: Clase 406 (2002), Angel rebelde (2004), Rebelde (2004 - 2006), Heridas de amor (2006) a její poslední telenovela je Lola, erase una vez (2007), kde hraje bohatou a rozmazlenou Carlotu Santo Domingo.
Grettell také nafotila odvážné fotky pro pánský časopis a sama o fotkách řekla, že by si nikdy nepomyslela, že by dokázala udělat něco takového.Grettell je perfekcionistka (všechno si ráda plánuje dopředu) a rozhodně popírá, že by byla feministka. Podle jejího názoru totiž svět patří stejně tak mužům, jak ženám. Její manžel je podle ní ten pravý muž jejího života o jejich lásce říká, že je naprosto dokonalá. Jakmile dokončí natáčení telenovely Lola, erase una vez, tak se chystájí založit rodinu. Grettell Valdez totiž moc touží po miminku a navíc si chce dát na chvíli pauzu od telenovel a co může být lepší než se stát matkou?! Každopádně ještě stačila kývnout na dvě televizní nabídky a z toho jedna z nich je pro film.

Sourozenci: bratr Hansel
Stav: vdaná
Manžel:Patricio Borghetti, herec
Oblíbená kuchyně: italská a mexická
Oblíbený sport: volejbal
Jazyky: španěština a angličtina
Výška: 171 cm

/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama