Narodili jsme se jako originál, tak neumírejme jako něčí kopie...

Kriminálka Miami

21. srpna 2008 v 9:47 |  seriály
Tropické podnebí a noční život floridského Miami jsou kulisou pro ty nejzáhadnější zločiny, během jejichž řešení se vyšetřovatelé mohou opřít jen o minimum stop a kde by se jen stěží obešli bez nejmodernějších vědeckých metod.
Expert na výbušniny Horatio Caine (David Caruso) je hlavou vyšetřovací skupiny CSI v Miami. K jeho nejvýraznějším znakům patří jedinečná fotografická paměť a nestrojený chladný šarm. Oporou týmu jsou balistka a expertka na zbraně Calleigh Duquesne (Emily Procter) a neuvěřitelně vzdělaný a sečtělý Tim Speedle (Rory Cochrane), který se v ulicích Miami vyzná jako nikdo jiný na světě.
Nesmíme zapomenout na specialistku na DNA Alex Woods (Khandi Alexander) a profesionálního potápěče Erica Delka (Adam Rodriguez).
K nim patří ještě Yelina Salas (Sofi a Milos), švagrová Horatia Cainea, krásná, chytrá a velmi pečlivá kriminalistka, a služebně nejmladší člen týmu Ryan Wolfe (Jonathan Togo).
hrají:
David Caruso hraje Horatia Caina,Emily Procterová hraje Calleign Duquesneovou,Tim Spedle hraje Roryho Cochranea, k handi alexanderová hraje Alex Woodsovou a Adam Rodriguez hraje Erika Delila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama