Narodili jsme se jako originál, tak neumírejme jako něčí kopie...

Moderní popelka

21. srpna 2008 v 12:03 |  filmy
Nahraďte ztracený střevíček mobilním telefonem a předměstí LA se může stát královstvím za devatero horami.

Seznamte se se studentkou Sam (Hilary Duff), která myje podlahy v restauraci, snaží se vyjít se svou hroznou macechou a nevlastními sestrami, a zároveň sní o tom, že odejde na univerzitu Princeton (na dokonalé místo, kdy by se stala princeznou a našla svého prince). Ale možná už svého krásného prince má. Neznámého přítele z chatu (Chad Michael Murray), se kterým se má konečně setkat na haloweenském plese.

Sam zpanikaří, když zjistí, že jejím tajemným ctitelem je nejoblíbenější kluk na škole. Může se někdo takový zamilovat do holky, která není právě "in"? Je možné, aby se pohádky staly skutečností? Určitě ano, ovšem jen pokud si Sam bude stát za svým, změní se její sen v realitu.hrají:
Madeline Zima role: Brianna James Eckhouse role: pan Farrell Hilary Duff role: Sam Montgomery Regina King role: Rhonda Jennifer Coolidge role: Fiona Sandra McCoy role: Cheerleader / Dancer #1 Julie Gonzalo role: Shelby Cummings Dan Byrd role: Carter Farrell Paul Rodriguez role: Bobby Chad Michael Murray role: Austin Ames John H. Tobin role: Dad at Carwash Moderní popelka Moderní popelka Moderní popelka Moderní popelka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama