Narodili jsme se jako originál, tak neumírejme jako něčí kopie...

Povídka

24. srpna 2008 v 0:46
To je už zase ráno? Sluníčko posílá nekompromisně svoje paprsky do mé postele a nutí mě vstát. . Já se ale nechci ještě vzbudit. Ještě chvíli spát, prosím. Přemýšlím. Myslíte, že je možné, aby se klasická zápletka z červené knihovny dala prožít v reálném životě? Nebo to byla pohádka, kterou jen někdo vypravoval a druhý prožil? Hádejte, stalo se to skutečně?
Hrdinové
ON- chytrý, citlivý, milý dospělý mladý muž. Sportovec, který se o sebe dokáže postarat. Vybudoval si postavení, které by mu mohl leckdo závidět a o peníze nemá nouzi. Točí se kolem něho spousta slečen, Vůbec má kolem sebe spoustu lidí, ale on si připadá sám. Touží po lásce. Po lásce ideální. A zatím nenachází,
ONA- skoro ještě dítě. Které osud donutil předčasně dospět. Není ani krásná a nemá ani peníze. Hledá sama sebe. Teprve určuje žebříček hodnot. Život se s ní nemazil, ale ona to nevzdává a bojuje dál.Ví. co chce. Ví že chce žít sama, aby nekomplikovala život ostatním .
Potkají se? Ano necháme je potkat. Uvidíme, jak to zvládnou. Tak kde? Třeba na icq. Jednoho dne třeba On bude řešit nějaký zásadní problém a ona se mu připlete do života. A dál? Kdyby ji hned řekl, že mu nesahá ani po kotníky, tak by to byla krátká povidka. A taky by to nebyla žádná červená knihovna. ONA to dítě mu dokázalo svou nevinností a nezáludností…tím, že po něm nic nechtěla a usmívala se na něj, že se najednou i ON začal usmívat. Psali si častěji a častěji. Řešili spolu svoje problémy. Dokázali si říct všechno. Všechno, co prožili, co je trápí a na co se těší. ON ji pak chtěl vidět. Chtěl přesunout icq svět do reálu. ONA se toho bála. Věděla, že je pro něj mladá. Rozešla se s ním. Tedy rozešla. Je to rozchod, když se vůbec neznali? Poslala mu esemesku, že dostala pokyn od andělů z ústředí, že prostě už ona končí a přebírá ho jiný anděl-spíš andělka. Nechtěl to. Psal, že jí potřebuje. Učil ji mluvit. Učil ji, aby se nebála mu říkat všechno. Uměl ji držet za ruku a ona jeho taky. Vzniklo něco kouzelnýho. Propojily se icq linky a monitory v obou městech se pohnuly. Přenos energií? Přenos myšlenek? Postupně se mu podařilo ji přesvědčit, že ona je jeho. Že ji zná a nevadí mu nic. Že ji miluje. Nejdřív ho měla za snílka. Ale potom ji ta jeho písmenka pomáhala řešit těžké okamžiky a Ona uvěřila.
Potom jí on koupil první dárek- ipod. Dárek odJežíška. I ONA, která nemá Vánoce ráda se začala těšit, že Vánoce budou. Měli se sejít. Nesešli. Vznikl první problém. Ona počítala, že se uvidí . On se opil. Nechtěl ji vidět. Vysvětlil to tím, že dárek nechal (zapomněl) o 100 km dál a bylo mu to trapný. Chápala ho.
Za pár dnů měl svátek a narozeniny. Možná doufala, že ji pozve. Má ji pozvat? Ne nepozval. Bál se jí vidět. Bál se, že se zkazí to krásný, co mezi nima bylo. A ONA? Ona přistoupila na jeho hru. Říkali si ženo a muži. On plánoval, kdy ji požádá o ruku a že si ji vezme až ji bude tak 19. Měl moc práce, ale každy den ji psal. Psal na icq, aby věděla, že je ok. Psal i z práce, když měl upe nejmíň času. A když už jel domů, tak posílal sms a hlásil zastávky tramvaje, aby ona věděla, kde je. Závidíte jim? Je to už moc? Asi ano. Takhle růžový život není.
Tak jak dál? Mají se sejít? Má ji On vidět? Dobře. Tak se sejdou. On za ním přijede.
Jednoho jarního rána tedy ona vstane… ví, že přijede. ON její bůh. Je strašlivě nervní. Ještě nikdy nebyla na rande. Neví, jak se má chovat. Neví, co říkat. Neví co dělat. A pak taky má v hlavě historku, kterou on ji vyličil, když se sešel s jinou divkou. Nechtěla, aby to pro něj byl tak silně negativní zážitek. To už jí na něm záleželo. Na manželku byla mladá, ale nahrazoval jí tátu a bráchu a budoucího přítele, který o ní všechno všecicko ví a přesto ji má rád a chce ji.Nevěděla, co na sebe. Spíš mrtvá než živá vyrazila na rande. Už tam byl. A co dál? Necháme pokračovat červenou knihovnu? Ne život není takový. Sny se do života přenést nedají.
Představoval si ji jinak. Byl tak zklamanej, kvůli PĚTI centimetrům, o které byla větší, že se to nedalo přehlédnout. I ona si ho představovala jinak. Posílala ho domů, aby se netrápil, ale ON asi v nějakém šoku vytrvale trval na tom, že nejde a s vypětím všech sil, vydržel. Teprve po icq přiznal ON barvu. ŽE NEVÍ , NEVÍ CO DÁL. Necháme je zase zamilovat? Ne život není tak jednoduchý. Odjel a od té doby začal hledat jinde. Buď si ji nechával jako aby někoho měl, kdyby to nevyšlo, ale jí nic neřekl. Začal ji lhát. A co ONA? Řekne mu to? Ne necháme ji jako klasickou hrdinku červených románů- naivní a hodnou.
ONA dělala, že nic neví. Snažila se mu i dál pomáhat. Poslouchala jeho problémy, ale už to nebylo takový. Byl náladový. Jeden den ji miloval a druhý se rozcházel. Jeden den prosil , aby zůstala na icq aspoň a druhý den vrčel. Tak to trvalo do jejich narozenin. Co na to ON? Necháme život zrůžovět. Ano popřál jí, dal ji novou naději a prezentací řekl všechno, co ona chtěla slyšet a Ona se zase vznášela. A ON těžko říct. Možná, že byl tehdy zrovna sám. Možná, že svá slova nemyslel tak, jak je ona pochopila. Ale pak to zas bylo chvíli hezký . A dál? Už to skončíme? Čtenář je už unaven? Ještě budeme chvilku pokračovat.ONA jela na prázdniny a ON? On jakoby váhal. Chvili se zdálo, že chce jet s ní. Chvíli, že si vymýšlí. Necháme ji odjet samotnou.
ONA odjela sama s tím, že od něho měla pozvání na prázdniny na měsíc a nebo aspoň na týden.Chodila po městě a kupovala si nové oblečení, aby se mu líbila. Koupila i nové pyžamo- no pyžamo kraťásky a tílečko. Ale on začal být divný. A když se vrátila z prázdnin, tak byl zlej. Nechápala , co se děje. On nic neřekl. Psal si s ní a chtěl jeho fotku, na které vypadá dobře. Věděla, že si píše vedle v okně s někým, že hledá lepší, ale pomohla mu.
Ŕíkal, že jde do práce. Vzal si na sebe nové oblečení a jestli prý chce ONA fotku. Tušila, že se nefotí pro ni. Tušila, že někam jde, Ale už nežárlila. To ji on už odnaučil. Pochválila mu oblečení a popřála hezký večer a on šel. Už to skončíme? Tak ano.
ONA se mu vecpala do jeho města. On evidentně bez zájmu. Z týdne byl nakonec den , ale abychom byli objektivní do toho zasáhli i rodiče. Do délky pobytu.Chtěl se rozejít na úrovni a tak ji k sobě pozval. Co ONA? Má to vzdát hned,? Nebo má ještě zkusit bojovat?
ONA je bojovnice. Nevzdává to , dokud je ještě i když malinká jiskřička naděje. Snaží se najít něco na sebe, čím by zaujala. Bílé tílko BEZ. Neprošlo u matky. Nakonec vylovila něco neutrálního s tím, že když se má rozcházet, tak ho nebude provokovat. Nespala . Nemohla. Jela poprvé a možná i naposledy za klukem. Byla v jeho městě poprvé sama. Zmátl jí. Byl jiný než tehdy v jejím městě. Byl pozorný a milý. Usmíval se a netvářil se vůbec zklamaně ani unuděně. Změnil názor? Mám ho polechtat? Nebo je to vnucování? Leží tu a dělá, že spí. Čeká, co udělám? Michala se tehdy podle něho snažila a jemu to bylo odporný. Nechám ho. Vážně jsme tady spolu takhle poprvé a naposledy v jeho městě spolu? Nebo mu je dobře? Nic neříká, tak asi není, ale je skvělý, že se furt usmívá. Konec jedu domů. Je vysvobozen? Nebo se mu bude trochu stýskat? Už jsem doma. Není na icq. Neptá se , jak jsem dojela NO nemusí to nic znamenat.
A pak? Pak série protichůdných reakcí. Já Tě tady chci , ale nemám čas. Myslel jsem, že když objednám 2 pizzy , že tu budeš. Ty vážně chceš, abych za Tebou přijela, tak zítra můžu. Ne nejezdi. To nejde. Někdo tu je. KONEC? Ano čtenář se už dočká.
Pak přišlo 14 dnů, kdy se on vymlouval na práci a utíkal od ní. Začal psát a nevěděl co. Tak chodil spát v 10 nebo pracoval furt a furt a furt. A pak našel odvahu. Řekl jí to. ONA?
Měla by se zachovat jako románová hrdinka. Ale tohle je holka z masa a kosti. I když to čekala, tak najednou nechápala, jak se k ní ON chová. Byl nekompromisní, nic už neskrýval. Nabízel jí icq psaní, když bude mít On čas a nebude v práci nebo někde se slečnou. Možná, že to tak nemyslel,. Možná, že to ONA špatně pochopila. Neviděla některá písmenka, věty a slova. Odešla. Odešla přemýšlet.
Co udělá? Má bojovat? Má to ještě cenu? Má vyčítat? Má brečet? Má čekat? Má být icq kámoš? Napsala mu že neví, co udělá. A Přemýšlela dál. Co by měla udělat?
Asi to udělala nejlíp, jak mohla. ON už má rád jinou a k ní ho vážou jen výčitky svědomí. Je to hodnej a citlivej člověk. Ví, že jí ublížil a tak je ochotnej si s ní dál psát. Ale ONA ví, že tím psaním, by spolu byli dál v kontaktu. Pustila ho. Nechodí nikam na icq ani na chat, kde by ho mohla potkat. Nechodí ani na jiný icq. Má HO ráda a přeje mu, aby byl šťastnej a zároveň závidí té slečně, že s ním může být. Tak co říkáte? Udělala to dobře? Jí tedy rozhodně dobře není. Touží po tom, aby se vrátily staré časy a aby tam bylo ahooooooooooooooooj , já jsem za Tebou přišel. Ale na to musí být 2. Takže KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 terka terka | 24. srpna 2008 v 0:50 | Reagovat

ahojky...pls napište do komentíků, co si o tom myslíte...omlouvám se, ale tohle je jediná barva, která je trochu líp vidět v tom pozadí...zkuste to pls...díík

2 kitty tvoe sb>333333♥který tě má co?co?moc rááádo kitty tvoe sb>333333♥který tě má co?co?moc rááádo | Web | 24. srpna 2008 v 17:37 | Reagovat

toe hefkyyyyyy

3 Roxátko Roxátko | Web | 24. srpna 2008 v 18:13 | Reagovat

Nejpozději do zítra večera do 23:59 mi dešlete na email svoji Colorku jinak nebudeš v soutěži,díky za pochopení!

4 Larrytox Larrytox | E-mail | Web | 29. května 2018 v 5:01 | Reagovat

http://visanseguranca.com.br/component/k2/itemlist/user/1331786  фильм фильмть онлайн бесплатно полный фильм   бесплатные порно мультфильм смотреть онлайн  http://byoungbfitness.com/component/k2/itemlist/user/387051

5 ShaylaVgwow ShaylaVgwow | E-mail | 11. října 2018 v 15:16 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama